Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 17.01.2022

Аналітики прогнозують зниження світового виробництва сої

Аналітики IGC знизили прогноз світового виробництва сої у 2021/2022 МР на 12 млн тонн порівняно з листопадом, до 368 млн тонн. Про це повідомляє Latifundist.com, з посиланням на звіт IGC.

«Чисте скорочення світової пропозиції відображено у зниженні прогнозу споживання — хоча він, як і раніше, знаходиться на новому високому рівні — і запасів. Значною мірою знижувальне коригування очікувань щодо запасів пов’язане з основними експортерами, а саме Бразилією та Аргентиною. Обсяг торгівлі (жовтень/вересень) прогнозується трохи нижче, ніж раніше, на рівні 167 млн тонн (+4%)», — зазначається у повідомленні.

Оскільки вищий врожай у США компенсує потенційно менший урожай у Південній півкулі, світове виробництво сої у 2021/2022 МР очікується на декілька відсотків вище,  порівняно з минулим роком і складе 368 млн тонн.

Аналітики IGC акцентували, що на тлі подальшого зростання в Азії та трьох основних країнах світове споживання має досягти нового піку, причому зростання попиту частково пов’язане з обмеженою пропозицією альтернативних сортів, а саме ріпаку/каноли.

Також прогнозується зниження запасів на 6% порівняно з минулим сезоном до 52 млн тонн, включаючи скорочення запасів експортерів. Завдяки азіатському попиту торгівля, за прогнозами, збільшиться на 4%, до 167 млн ​​тонн.

 

kurkul.com