Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 14.02.2020

ArcelorMittal купить виробника рейок і прокату в ПАР

Корпорація ArcelorMittal, найбільший виробник сталі в світі, купить завод Highveld Structural Mill, який спеціалізується на виробництві рейок і фасонного прокату в Південно-Африканській Республіці.

Про це пише GMK Center із посиланням на Fin24.

Трибунал з питань конкуренції ПАР уже схвалив угоду. На думку відомства, злиття не нашкодить місцевому ринку, а навпаки, може створити певні переваги.

Highveld Structural Mill – єдиний виробник великих секцій сортового прокату в ПАР. Компанія є дочірнім підприємством російської гірничодобувної металургійної групи «Евраз».

У 2019 році споживання сталі в Південно-Африканській Республіці впало на 30% – до рекордного мінімуму, що позничилося на показниках ArcelorMittal. Компанія поставляє близько 60% сталі, що споживається в ПАР.

Нагадаємо, що ArcelorMittal вирішив закрити сталеливарний завод Saldanha Works у ПАР через відсутність фінансової стійкості та втрату конкурентоспроможності на експортних ринках. Потужність заводу – 1,2 млн т сталі на рік. Його закриття призведе до звільнення 1 тис. робітників, що вже викликало розчарування південноафриканської влади.

За підсумками 2019 року ArcelorMittal отримав чистий збиток у розмірі $2,5 млрд. EBITDA компанії скоротилася до $5,195 млрд, що в два рази нижче, ніж у 2018 році.