Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.06.2022

«АрселорМіттал Кривий Ріг» поновлює безперервне виробництво

«АрселорМіттал Кривий Ріг» поновлює безперервне виробництво, яке у березні зупинилося через війну.

Про це повідомив у Телеграмі начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, передає Укрінформ.

“Один з найбільших гірничо-металургійних комбінатів країни запустив одну з доменних печей, прокатний стан, конвертер та одну з трьох машин безперервного лиття. До запуску всіх потужностей ще далеко, але підприємство стало на цей шлях”, – зазначив очільник ОВА.

Він додав, що компанія вибудовує нову логістику та шукає ринки збуту.

Нині у Кривому Розі працюють усі 7 промислових підприємств, у області – 21 з 22 великих промислових виробництв.

“Працюють підприємства – працює економіка. Працює економіка – живе і бореться країна”, – зауважив очільник ОВА, подякувавши всім, хто “тримає промисловий фронт”.

Як повідомлялося, роботу ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” було зупинено 3 березня 2022 року. У квітні на меткомбінаті поновили роботу доменної печі.

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є одним з найбільших виробників сталевого прокату в Україні, спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема арматури і катанки із звичайних і низьколегованих марок сталі, також виробляє агломерат, концентрат, кокс, чавун, сталь, сортовий і фасонний прокат.

 

www.ukrinform.ua