Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 12.04.2022

“АрселорМіттал Кривий Ріг” відновив виробництво чавуну

ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” відновило роботу доменної печі та 12 квітня вже очікується виробництво перших 1000 тонн чавуну.

Про це написав начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул у Телеграмі, повідомляє Укрінформ.

“Перший військовий чавун. Металурги Кривбасу – великі молодці! Після зупинки металургійного виробництва сьогодні задута доменна піч №6 ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, – написав він.

Сьогодні очікується вже 1000 тонн чавуну за добу. Вихід на режим – п’ять-шість днів. Коксохімічне та гірничорудне виробництво збільшує обсяги.

“Титанічна робота. Нова логістика постачання сировини. Нова логістика відвантаження продукції. Працююча економіка – це кровоносна система держави, це робота і зарплата, податки – це кулі та снаряди для знищення ворогів”, – йдеться у пості.

Як повідомлялося, роботу ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” було зупинено 3 березня 2022 року.

 

www.ukrinform.ua