ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 02.06.2022

Австралія очікує падіння цін на залізну руду до $100 до кінця 2022 року

Очікується, що ціни на коксівне вугілля зростуть до $150 за тонну у зв’язку з відсутністю інвестицій у виробництво

Банк Співдружності Австралії (CBA) переглянув свої довгострокові прогнози щодо залізної руди та коксівного вугілля на фоні пандемії, зниження попиту на сировинні товари в Китаї та війни в Україні. CBA очікує, що ціни на залізну руду впадуть до $120 за тонну до кінця вересня й до $100 до кінця року.

Про це повідомляє SteelOrbis.

Зараз ціни на залізну руду становлять майже $130 за тонну.

«Це падіння відображає плани Китаю скоротити виробництво сталі цього року, зберігши рівень виробництва нижче за рівень 2021 року. У 2023 році банк прогнозує зниження цін на залізну руду на 20% – до $80 за тонну. Очікується, що ціни залишаться на цьому рівні до 2025 року», – йдеться у повідомленні банку.

Банк також переглянув прогноз цін на коксівне вугілля – очікується, що ціни на коксівне вугілля зростуть з $143 за тонну до $150 у зв’язку з відсутністю інвестицій у виробництво коксівного вугілля. Через зростання цін на коксівне вугілля зусилля щодо декарбонізації можуть прискоритися.

Нагадаємо, що у другій половині 2021 року агентство Moody’s очікувало поступового зниження після 2022 року світових цін на залізну руду до середнього рівня $70-80 за тонну, який був зафіксований у 2016-2019 роках.

Міністерство інновацій, промисловості, науки та досліджень Австралії прогнозувало зниження номінальних світових цін на залізну руду до рівня $93/т до кінця 2022 року. Головний споживач залізної руди – Китай – може скоротити попит на неї та іншу сталеливарну сировину в рамках «зеленого» переходу.

Як повідомляв GMK Center, за підсумками першого кварталу Китай скоротив випуск сталі на 10,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 243,4 млн тонн. Зниження показника зумовлено скороченням виробництва на заводах через спалах коронавірусу, а також екологічні обмеження.

 

gmk.center