Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 17.11.2021

«Азовмаш» збільшив портфель замовлень на нові вантажні вагони

Зараз завод виконує замовлення на 300 одиниць вантажного рухомого складу

АТ «Азовмаш» нарощує портфель замовлень на нові вантажні вагони. Про це заявив Валерій Бубнов, гендиректор конструкторського бюро з вагонобудування підприємства, в ході онлайн-панелі «Інноваційний розвиток рухомого складу та інфраструктури», повідомляє URM.

За його словами, зараз на підприємстві обробляється велика кількість замовлень. Серед них – на 300 одиниць рухомого складу з навантаженням 25 т на вісь.

«Я не скажу, що зараз все блискуче, але є тенденція до збільшення замовлень. Не лише на цистерни, а й на платформи та хопери. Спостерігаємо етап відродження потреби в новому рухомому складі», – резюмував Валерій Бубнов.

Нагадаємо, в січні-вересні виробництво вантажних вагонів і платформ в Україні впало на 42,4% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року – до 1396 одиниць. У вересні вагонобудівники провели 183 вантажних вагони, що нижче за показник за вересень 2020 року на 45,4%. Водночас в порівнянні із серпнем показник зріс на 72,6%.

 

gmk.center