Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 24.04.2023

«Бачимо інтерес французького бізнесу до участі у відновленні України», – Юлія Свириденко

Питання участі французьких компаній у відбудові України та залучення інвестицій були обговорені під час зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко з французькою делегацією на чолі з міністром – делегатом екологічного переходу та територіальної єдності Французької Республіки Клеманом Боном.

«Цей рік має стати роком початку відновлення країни. І наша держава надзвичайно зацікавлена в участі підприємців з Франції в цьому процесі. Ми бачимо інтерес французького бізнесу до такої співпраці. Україна пропонує інвестиційні можливості в галузях, які мають значний потенціал розвитку та можуть бути конкурентоспроможні на світовому рівні. Також ми активно працюємо над програмами страхування ризиків, які мають гарантувати інвестору безпеку вкладень», – зазначила Юлія Свириенко.

Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України розповіла про основні напрямки відновлення та регіони, де будуть реалізуватися проекти. А також поінформувала французьку делегацію про проєкти підтримки бізнесу, які реалізує Уряд.

У свою чергу заступник міністра економіки Тарас Качка зупинився на питаннях відновлення та розбудови логістики, функціонуванні та перспективах розширення нині діючих логістичних маршрутів в ЄС, розповів про перебіг вирішення існуючих проблемних питань в торгівлі України з країнами ЄС.

Заступник міністра економіки Олександр Грибан у своєму виступі перед французькою делегацією наголосив на важливості співпраці в проектах відновлення французького та українського бізнесу, тобто локалізації процесу.

Під час зустрічі було обговорено залучення Уряду Франції до реалізації ініціатив України з підтримки приватного сектору. Зокрема співпраці в питанні страхування воєнних ризиків.

 

www.me.gov.ua