Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 07.06.2022

Байден оголосив у США режим НС через ризик нестачі потужностей для вироблення електроенергії

Президент США Джо Байден у понеділок оголосив режим надзвичайної ситуації через загрозу дефіциту потужностей із виробництва достатніх обсягів електроенергії, повідомляє Білий дім.

“Я, президент США Джо Байден, оголошую режим надзвичайної ситуації у зв’язку з загрозами наявності достатніх потужностей із вироблення електроенергії для задоволення очікуваного споживчого попиту”, – йдеться в заяві Байдена, опублікованій на сайті Білого дому.

Відповідно до указу Байдена, Мінторгу США надають додаткові повноваження для реагування на надзвичайну ситуацію. Згідно з документом, відомству, зокрема, слід на два роки або до моменту припинення режиму НС дозволити безмитне ввезення в США деяких сонячних елементів і модулів батарей, що експортуються з Камбоджі, Малайзії, Таїланду і В’єтнаму.

У заяві наголошується, що “низка факторів ставить під загрозу можливості США забезпечувати достатнє виробництво електроенергії”. Зокрема йдеться і про перебої на енергетичному ринку у зв’язку із ситуацією в Україні, а також про екстремальні погодні явища, що посилюються змінами клімату.

 

ua.interfax.com.ua