Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 31.08.2020

Беззбитковість вугільних підприємств, європейські умови, безпека праці

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у рамках робочої поїздки до Донецької області 30 серпня разом з в. о. Міністра енергетики Ольгою Буславець відвідав місто Краматорськ, де привітав працівників вугільної галузі з професійним святом.

«Ваша професія — одна з найбільш небезпечних і водночас одна з найбільш достойних у світі. Не дарма груди кожного з вас прикрашають ордени й медалі, бо це дійсно виклик — щодня спускатися в шахту», — наголосив Денис Шмигаль.

За словами Глави Уряду, вугільна галузь є однією з важливих складових паливно-енергетичного комплексу України. Найближчими роками українська економіка, енергетична сфера потребуватимуть вугілля, адже це основний енергоресурс для теплової генерації, що відіграє важливу роль у збалансуванні енергосистеми. «Високо цінуємо працю гірників, мужніх і витривалих людей, професіоналів, які демонструють відповідальність і згуртованість у виконанні поставлених завдань. Дякуємо кожному з вас за самовіддану працю», — зазначив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль підкреслив, що вугільна галузь безсумнівно потребує реформування і нових підходів до господарювання.

«Неодноразові зустрічі з гірниками засвідчили нашу спільну готовність до здійснення змін з метою комплексного розв’язання проблемних питань вугледобувної галузі. Європейські умови й безпека праці, належна заробітна плата, беззбитковість вугільних підприємств — це орієнтири для нашої подальшої спільної роботи», — наголосив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль також зауважив, що розроблення Концепції та Національної програми справедливої трансформації вугільних регіонів, впровадження пілотного проекту трансформації вугільних шахт — це кроки, які держава здійснює для виведення вугільної галузі з кризи.

«Уряд робитиме всі ці кроки, щоб у шахтарській галузі ситуація покращувалася. Зі свого боку ми вже робимо все можливе, щоб не було боргів по зарплаті, як це було в минулі роки. Цим питанням особисто опікується Президент», — зазначив Глава Уряду.

На завершення Прем’єр-міністр нагородив 12 працівників вугледобувних підприємств Донецької області почесними грамотами та цінними подарунками.