Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 31.07.2020

Бізнес має працювати на розвиток економіки, а не ходити по кабінетам чиновників

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру допомагає і буде допомагати інвесторам.

На цьому голова Держгеокадастру Роман Лещенко наголосив під час онлайн-зустрічі з представниками бізнес-асоціацій та інвесторів, які звернулися до відомства в рамках співпраці у форматі «G2B». Ці зустрічі передбачають напрацювання рішення проблемних питань, які можуть виникнути, чи виникли у бізнесу в процесі оформлення земельної документації.

«Ми пропонуємо алгоритм дій, щоб питання, які виникають у бізнесу, вирішувалися оперативно і за зрозумілою для всіх процедурою. Це, в першу чергу, інвестиційна привабливість нашої країни. Якщо підприємці хочуть вкладати кошти в розвиток економіки країни і при цьому працювати в правовому полі – ми з задоволенням їм у цьому допоможемо. Держгеокадастр має бути зручним сервісом і для фізичних осіб і для інвесторів. Бізнес має працювати на розвиток економіки, а не ходити по кабінетам чиновників», – зазначив голова Держгеокадастру Роман Лещенко за підсумками зустрічі.

Учасники зустрічі, серед яких «Європейська Бізнес Асоціація», «Американська торгова палата» та представники посольств Великобританії і Нідерландів, висловили Держгеокадастру вдячність за відкритість і роботу, яка регулярно проводиться в рамках вирішення земельних питань, що виникають у інвесторів.

Джерело: Урядовий портал.