Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 07.06.2023

Бізнес з постраждалих у війні регіонів презентує свій потенціал на виставці «Схід-Експо 2023»

Понад 80 компаній, які релокувались або базуються в постраждалих від війни регіонах України, представляють свою продукцію на виставці «Схід-Експо 2023», що проходить в Києві у Мистецькому Арсеналі 6-7 червня. Захід організовано Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та Уряду Хорватії за підтримки Мінекономіки України. 

“Малий та середній бізнес – основа економіки і він буде драйвером як її відновлення, так і відбудови країни загалом. Мінекономіки запровадило низку програм для його підтримки.  Зокрема, допомагаємо з релокацією бізнесу з небезпечних регіонів, на сьогодні переміщено понад 800 компаній, які мають можливість продовжувати працювати на нашу спільну перемогу. Надаємо гранти на власну справу та розвиток переробних підприємств. Забезпечуємо доступ до фінансування через програму доступних кредитів під 5-7-9%, яку найближчим часом плануємо модернізувати під потреби бізнесу на деокупованих територіях. Надаємо можливість підприємцям отримати додаткові знання для організації та ведення бізнесу через низку освітніх курсів за підтримки Держслужби зайнятості та партнерів. Сьогоднішня виставка “Схід-Експо 2023” – це також наша підтримка підприємствам з постраждалих від війни регіонів – завдяки участі в ній вони зможуть продемонструвати свій потенціал, знайти нових партнерів для розвитку бізнесу, залучити інвестиції. Вдячні партнерам, які спільно з нами допомагають бізнесу”, – зазначив заступник Міністра економіки України Олексій Соболев під час відкриття виставки.

«Схід-Експо 2023» проводиться з метою підтримки малого та середнього бізнесу з постраждалих від війни областей України у встановленні ділових партнерств з бізнесом з усієї України, ЄС та інших країн світу, розширенні діяльності та покращенні конкурентних переваг. На виставкових стендах свою продукцію презентують понад 80 малих та середніх підприємств різних галузей промисловості, зокрема, машинобудівної, харчової,  фармацевтичної, меблевої, легкої, парфумерно-косметичної, а також сфери ІТ та ритейлу.

Довідково:

Протягом 2017-2021 років відбулося сім виставок «Схід-Експо» – дві регіональні та п’ять загальнонаціональних, одна з них онлайн. Заходи пройшли у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові, де 280 компаній місцевих виробників презентували свою продукцію широкому загалу. За підсумками заходів 70% учасників та учасниць встановили ділові контакти з новими партнерами. Загалом виставки відвідало понад 10 000 людей.

 

www.me.gov.ua