ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.03.2024

Brent подорожчала до 82,24 дол. США за барель

Котирування нафти зростають вранці у середу після зниження напередодні.

На 7:10 за київським часом травневі ф’ючерси на Brent дорожчали на лондонській біржі ICE Futures на 0,2 дол. США (0,24%), до 82,24 дол. США за барель. У вівторок Brent здешевшала на 0,76 дол. США (0,9%), до 82,04 дол. США за барель.

Квітневі ф’ючерси на WTI на цей час дорожчали на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі NYMEX на 0,2 дол. США (0,26%), до $78,35 за барель. За минулу сесію контракт подешевшав на 0,59 дол. США (0,8%) – до 78,15 дол. США за барель.

Ринок продовжує оцінювати заяви влади Китаю, які встановили на 2024 рік мету за темпами зростання економіки країни в 5%. Торік мета була на тому ж рівні, фактично ж економіка зросла на 5,2%, заявив прем’єр Держради КНР Лі Цян під час щорічної сесії Всекитайських зборів народних представників у вівторок.

“Схоже, нафтовий ринок розчарований новинами про китайські цілі зростання, але насправді картина вельми й вельми позитивна, – сказав MarketWatch старший ринковий аналітик Price Futures Group Філ Флінн. – Ми очікуємо, що попит у США й решті світу перевершить очікування”.

За прогнозами експерта, попит на нафту буде рекордним. Окрім того, у другому півріччі на ринку очікується дефіцит, що вказує на беквордацію.

 

enkorr.ua