ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 02.10.2023

Brent торгується біля $92,3 за барель

Котирування нафти слабко зростають у понеділок.

На 8:15 за київським часом грудневі ф’ючерси на Brent дорожчали на лондонській біржі ICE Futures на $0,12 (0,13%), до $92,32 за барель. У п’ятницю Brent здешевшала на $0,9 (1%), до $92,2 за барель.

Листопадові ф’ючерси на WTI на той час дорожчали на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX на $0,14 (0,15%), до $90,93 за барель. За попередню сесію контракт здешевшав на $0,92 (1%), до $90,79 за барель.

Побоювання, пов’язані з потенційним браком пропозиції на ринку, підтримували вартість нафти у вересні. Багато аналітиків, як і раніше, впевнені, що ціни продовжать рухатися вгору, до позначки $100 за барель, зазначає Market Watch.

Brent здорожчала на 9,7% минулого місяця і на 27,3% за підсумками третього кварталу, WTI – відповідно на 8,6% і 28,5%.

«Імпульс до зростання цін, пов’язаний із побоюваннями дефіциту пропозиції на ринку, вичерпав себе на кінець минулого тижня, – вважає засновник Vanda Insights Вандана Харі. – Зараз, ймовірно, буде фаза консолідації, доки не з’явиться нових ринкових драйверів».

З 2 по 5 жовтня в Абу-Дабі відбудеться 27-ма міжнародна нафтогазова виставка і конференція ADIPEC 2023, під час якої можуть пролунати нові сигнали про те, на що чекати нафтовому ринку найближчим часом. Серед спікерів на конференції – генеральний секретар ОПЕК Хайсам аль-Гайс і міністр енергетики ОАЕ Сухейль аль-Мазруї.

 

enkorr.ua