ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 26.02.2024

Brent здешевшала до $81,33 за барель

Brent подешевшала до 81,33 дол. США за барель. Котирування нафти знижуються вранці у понеділок після падіння за підсумками п’ятниці й минулого тижня.

На 7:11 за київським часом квітневі ф’ючерси на Brent дешевшали на лондонській біржі ICE Futures на 0,29 дол. США (0,36%), до 81,33 дол. США за барель. У п’ятницю Brent здешевшала на 2,05 дол. США, до 81,62 дол. США за барель.

Квітневі ф’ючерси на WTI на цей момент дешевшали на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) на 0,33 дол. США (0,43%), і становили 76,16 дол. США за барель. За попередню сесію контракт здешевшав на 2,12 дол. США – до 76,49 дол. США за барель.

Минулого тижня обидві марки впали у ціні більш ніж на 2%.

Трейдери стежать за ситуацією на Близькому Сході й чекають на зустріч ОПЕК+, на якій обговорюватиметься продовження обмежень на нафтовидобуток ще на один квартал.

«Ми все ще очікуємо, що ОПЕК+ продовжить скорочення видобутку на другий квартал 2024 року і почне поступово скасовувати їх лише у третьому кварталі», – написали аналітики Goldman Sachs.

Банк вважає, що ціни на нафту коливатимуться в діапазоні від 70 дол. США до 90 дол. США за барель.

Тим часом дані нафтосервісної компанії Baker Hughes показали, що за минулий тиждень кількість нафтових бурових установок, що діють у США, збільшилася на шість, і досягла 503 одиниць. Число газових установок скоротилося на одну, до 120.

 

enkorr.ua