ДП «Держзовнішінформ» здійснює моніторинг цін на зовнішньому і внутрішньому ринках, згідно з наказом Міністерства розвитку і торгівлі України.               Інформаційно-аналітичні продукти компанії включені Державною податковою службою України до переліку джерел інформації для отримання котирувальних цін.               Нормативно-правові акти

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 11.03.2024

Brent здешевшала до $81,52 за барель

Котирування нафти знижуються вранці в понеділок після спаду за підсумками минулого тижня.

На 7:08 за київським часом травневі ф’ючерси на Brent дешевшали на лондонській біржі ICE Futures на $0,56 (на 0,68%), до $81,52 за барель. У п’ятницю Brent здешевшала на $0,88 (на 1,1%) – до $82,08 за барель.

Квітневі ф’ючерси на WTI на цей час дешевшали на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) на $0,59 (на 0,76%) – до $77,42 за барель. За попередню сесію контракт здешевшав на $0,92 (на 1,2%) – до $78,01 за барель.

Минулого тижня міжнародний бенчмарк знизився на 1,8%, північноамериканський – на 2,5%.

Інвестори виявляють обережність перед виходом цього тижня даних про інфляцію в США й щомісячних звітів ОПЕК і Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), які можуть вплинути на перспективи ринку, пише Trading Economics.

Також трейдери стежать за перемовинами про перемир’я між Ізраїлем і ХАМАС, які поки не дали значних результатів, і оцінюють статистику зовнішньої торгівлі Китаю.

За даними S&P Global Commodity Insights, імпорт нафти з КНР у перші два місяці року впав приблизно на 5,7%, до 10,9 млн барелів на добу (б/д).

 

enkorr.ua