Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 25.02.2015

Британські виробники пиломатеріалів вимагають зниження ціни при підписанні нових контрактів на поставки круглої деревини

Британські виробники пиломатеріалів вимагають знизити вартість хвойного пиловника.  Лісопильні аргументують свої вимоги скороченням попиту на пиломатеріали та суттєвим зниженням прибутків. Перше скорочення вартості пиловника, на 3%, відбулося на аукціонах наприкінці листопада, де реалізовувалась деревина з поставками у І кварталі 2015 року.

Зі свого боку, власники приватних лісів заявили про скорочення обсягів заготівлі круглого лісу у випадку подальшого падіння цін.

Зараз, за винятком північного сходу Шотландії, по всій території Об’єднаного королівства забезпечення сировиною достатнє.  Як зазначає державна Лісова Комісія, Единбург, рубка в країні проходить згідно плану і складних погодних умов, що змогли б затримати сировинне забезпечення, цієї зими не було. Схожа ситуація і з приватними лісами, власники яких завдяки постійному росту цін у Великобританії на деревину протягом 2014 року збільшили рівень вирубки.

За даними Лісової Комісії, Единбург, середня вартість круглої хвойної деревини на лісовій дорозі на аукціоні у листопаді 2014 року в Шотландії становила 50,07 £/м3, в Англії 48,46 £/м3.