Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 08.08.2022

Через посуху ЄС імпортує 13 млн тонн кукурудзи з України

В ЄС через посуху в основних країнах-виробниках кукурудзи очікують значного зниження врожаю. Прогнозується, що 13 млн тонн кукурудзи буде імпортовано з України. Про це повідомив головний аналітик Argus Media (France) Натан Кордьє (Nathan Cordier) під час Trend and Hedge Club, пише Latifundist.com.

Як зазначається, врожай зернової буде найнижчим з 2007-2008 років.

За словами Натана Кордьє, найбільшими виробниками кукурудзи в ЄС є Болгарія, Румунія та Угорщина. Цього року показники виробництва там будуть невтішні.

«Ми очікуємо, що в Румунії буде зібрано 8 млн тонн кукурудзи, в Угорщині — 4,5 млн тонн, і в Болгарії — 15 млн тонн. Ці країни експортували кукурудзу в Іспанію, Італію та Туреччину, які були основними ринками збуту. Коли був низький врожай у Бразилії, то експортували зерно на Близький Схід та у Північну Африку. В цьому сезоні ми очікуємо, що пропозиція експорту буде низькою», — розповів Натан Кордьє.

Також він додав, що у Франції з початку посіву кукурудзи було три хвилі спеки, тому очікується, що врожай буде зібрано лише з 68% площ — 11,2 млн тонн. Врожайність буде на рівні 8 т/га. Це найгірший показник за останні 20 років.

За прогнозами експерта, щоб забезпечити потреби Європи, потрібно буде імпортувати 23 млн тонн кукурудзи. Очікується, що приблизно 13 млн тонн кукурудзи надійде з України.

 

kurkul.com