Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 05.04.2022

Через війну працює лише 27% вітроенергетичних потужностей України

Військова агресія РФ проти України поставила під загрозу роботу всіх українських електростанцій. Водночас багато українських сонячних (СЕС) і вітрових (ВЕС) станцій розташовані в південних регіонах, які найбільше зазнали атак російських військ. Систематично знищуються вітряні турбіни, сонячні панелі, лінії електропередач, різне енергообладнання. Російські війська крадуть обладнання електростанцій.

Про це йдеться у дослідженні аналітиків GMK Center «Сектор відновлюваної енергетики в Україні пошкоджено».

За оцінками Української вітроенергетичної асоціації, лише 27% від загальних вітроенергетичних потужностей в Україні зараз виробляють електроенергію, решта виведена з експлуатації через пошкоджені трансформаторні підстанції та повітряні лінії електропередач.

За оцінками Європейсько-українського енергетичного агентства, 47% потужностей відновлюваної енергетики (ВДЕ) розташовані в районах активних бойових дій.

До війни в Україні активно розвивалася відновлювана енергетика. Її виробництво збільшилося більш ніж у 6 разів у 2017-2021 роках. 2021 року електростанції сектору ВДЕ виробили 8,1% від загального обсягу електроенергії в Україні. Таким чином, знищення СЕС та ВЕС загрожує переходу на “зелену” енергетику та енергетичній безпеці України.

 

gmk.center