Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 02.06.2014

Ціни на китайський металургійний кокс стабілізувалися

У другій половині травня 2014 року діапазон цін на металургійний кокс на внутрішньому ринку Китаю стабілізувався на рівні 141-171 дол. США/т, що майже на рівні двотижневої давнини.

При цьому варто відзначити, що у поточному місяці у деяких регіонах країни виробники вперше за весь 2014 рік зуміли підвищити свої цінові пропозиції на тлі незначного відновлення торгівельної активності споживачів. Наприклад, у січні 2014 року діапазон цін на внутрішньому ринку Китаю знаходився у межах 202-230 дол. США/т.

На стабілізацію і деяке зростання (до 2-3 дол. США/т) вплинуло поступове виснаження складських запасів, які необхідно було заповнювати. Хоча на даний сировинний ринок тисне несприятлива ситуація на ринках кінцевої продукції, що не дозволяє цінам на кокс різко підскочити вгору.

Що стосується найближчих перспектив розвитку, то воно може відбутися як у бік підвищення, так і зниження. З одного боку ми спостерігаємо інтерес на закупівлю коксу, потужності з виробництва якого обмежені у деяких регіонах країни унаслідок екологічних норм. З іншого ж боку ціни на коксівне вугілля, як усередині країни, так і при імпортних закупівлях, на даний час більш схильні до тенденції зниження при тому, що ринки металопродукції наразі не вселяють оптимізм.