Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.01.2015

Ціни на західноєвропейському ринку продуктів переробки соняшнику продовжили знижуватись

Ціни на соняшниковий шрот в Європі також знизились завдяки високим запасам товару в портах, а також наявності більш дешевих товарів-замісників. Слід також відзначити, що деякі компанії не поспішають з закупівлею соняшникового шроту, очікуючи надходження на ринок відносно дешевого соєвого шроту нового врожаю з Бразилії у лютому.

Внутрішні закупівельні ціни на насіння соняшника та соняшникову олію в Росії дещо зросли. Причини цієї тенденції не змінились: тривале падіння курсу російської валюти по відношенню до долара США, обмежений продаж з боку аграріїв, а також скорочення валового збору олійної культури в порівнянні з минулим роком. Так, за даними галузевих джерел, виробництво насіння соняшника в країні станом на 20 січня склало 8,8 млн тонн, що на 1 млн тонн менше, ніж рік тому.