Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.02.2019

Cоняшникова олія зросла в ціні

Висока ціна на нафту на рівні 67 USD/барель вже тиждень підтримує ціни на рослинні олії.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржі Gran Trade.

Травневі ф’ючерси на пальмову олію в Малайзії після нещодавнього тижневого падіння на 1% відновилися до 554 USD/т завдяки активізації експорту в лютому в порівнянні з січнем.

Ціни підтримує зростання котирувань соєвих бобів та олії в Чикаго, яке розпочалося в четвер на тлі покращення перспектив експорту американських товарів до Китаю.

Зростання експортного попиту підтримало ціни на соняшникову олію причорноморського виробництва.

На минулому тижні єгипетський GASC придбав у компанії Glencore 30 тис т соняшникової олії з поставкою в квітні за ціною 698 USD/т CFR, яка на 15 USD/т перевищує закупівельну ціну січневих торгів.

З часу останнього тендеру ціни на соєву олію в Аргентині виросли на 6%, тоді як соняшникова олія в причорноморському регіоні подорожчала на 2% на тлі поступового відновлення цін на рослинний комплекс після різкого падіння у 4 кварталі 2018 року.

Ціни пропозицій української соняшникової олії з поставкою в березні виросли на 5 USD/т до 675-680 USD/т FOB, тоді як ціни попиту виросли на 1-2 USD/т до 668-670 USD/т FOB. Для травневих поставок ціна соняшникової олії на 5 USD/т нижча, оскільки в той період посилиться конкуренція з аргентинськими продавцями рослинних олій.

В Аргентині соняшник зібраний з 38% площ, що перевищує середній 5-річний показник 32%, тоді як стан посівів вдвічі кращий за минулорічний.

В Україні закупівельні ціни на соняшник з доставкою на завод залишаються на рівні 10600-11200 грн/т, але ціни на франко-господарстві дещо знизилися завдяки сезонному збільшенню пропозицій.