Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 26.09.2019

Cтворена перша централізована закупівельна організація

Кабінет міністрів України визначив Державну Установу “Професійні закупівлі” централізованою закупівельною організацією для проведення тендерів та закупівель за рамковими угодами товарів і послуг для замовників. Центральний закупівельний орган створений за для оптимізації процесу закупівлі. При передачі своїх закупівель до Центрального органу замовник заощаджує кошти за рахунок об’єднання однотипних товарів в рамках однієї процедури закупівлі. В продовж 2017 -2018 був запущениц пілотний проект  ДУ «Професійні закупівлі». Робота була досить результативною, за укладеними договорами досягнули економії більше 13 % від очікуваної вартості предметів закупівлі.

Враховуючи досвід проведення тендерів, та позитивні результати від реалізації пілотного проекту, ДУ “Професійні закупівлі” буде продовжувати виконувати функції централізованої закупівельної організації в інтересах замовників, які виявили бажання передати функцію закупівель до професійної організації.