Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 29.03.2022

ДБР вилучило для держпотреб 139 т металопродукції з Білорусі

Продукція прямувала транзитом через морпорти України до Північної Африки

Державне бюро розслідувань (ДБР) заблокувало спроби незаконного експорту продукції виробництва Республіки Білорусь через територію України. Зокрема, заблоковано транзит двох вагонів із 139 тонн металопродукції. Продукція прямувала з Білорусі транзитом через Україну замовникам у Північній Африці, але нині вилучено для державних потреб.

Про це йдеться у повідомленні ДБР у Facebook.

Крім того, працівники ДБР виявили на ст. Коростень 100 вагонів із калійними добривами.

«У рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 ККУ встановлено, що продукція загальною вагою майже 7 тис. т прямувала від білоруських постачальників до азіатських країн», – йдеться у повідомленні.

Обидві поставки мали бути відвантажені замовникам морським транспортом з українських портів

Співробітники Бюро поінформували Житомирську обласну військову адміністрацію про примусове вилучення вищезгаданої продукції для держпотреб.

Загалом на залізницях України після початку військової агресії РФ «застрягло» 5 тис. вагонів та два локомотиви з Білорусі.

Як повідомляв GMK Center, раніше у Запорізькій області на залізниці затримали два вагони листового прокату, що належали російським власникам. Матеріал вилучено для потреб оборони України.

 

gmk.center