Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 06.09.2021

Дефіцит молока-сировини активізує зростання цін

Ціни на молоко пережили чергову хвилю зростання. Середньозважена ціна трьох ґатунків зросла на 30 коп.

Про це повідомив аналітик Асоціації виробників молока Володимир Андрієць.

Наразі зафіксовані такі середні ціни без ПДВ на молоко-сировину: екстраґатунок – 10,65 грн/кг (+20 коп.), вищий – 10,5 грн/кг (+30 коп.), перший – 10,3 грн/кг (+40 коп.).

Середні ціни на великі та середні партії молока екстраґатунку по регіонах: північ і центр – 10,8 грн/кг, південь – 10,9 грн/кг, схід – 10,75 грн/кг, захід – 10,7 грн/кг.

Примітно, що за стійкого дефіциту сирого молока, який має перманентну тенденцію до посилення, цього разу інтенсивніше дорожчали нижчі ґатунки молока. Відтак різниця в ціні між ґатунками відчутно скоротилася, проте таке явище є тимчасовим, зауважив Володимир Андрієць. Зазвичай цей ефект спостерігається за активного зростання, а його ступінь залежить від ринкового дефіциту.

У вересні-жовтні висхідний тренд зберігатиметься, хоча темпи можуть значно сповільнитися, як порівняти з аналогічним періодом минулого року. Вирішальне значення матиме вартість кормів цьогорічного врожаю.

Наразі ціни на зернові залишаються вищими, ніж у відповідний період минулого року. Особливу увагу привертають ціни на білкові складові раціонів. Так, соєві шроти та макуха в серпні продовжили дорожчати і додали понад 20% та 40% відповідно проти торішніх показників.

«Підтримуватиме ціни, звичайно, дефіцит сировини, який посилюватиметься і надалі, – зазначив Володимир Андрієць. – Одним із головних чинників, що може протидіяти цьому, є від’ємна рентабельність виробництва молочної продукції у переробників, які опинилися між лещатами вартості сировини й опору з боку торговельних мереж. Проте економіка виробництва готової продукції потребуватиме перегляду відпускних цін, що може стати причиною зростання цін на полицях цієї осені».