Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.11.2021

Департамент ЄЕК запропонував продовжити дію мита на українські сталеві труби ще на 5 років

Департамент захисту внутрішнього ринку Євразійської економічної комісії (ЄЕК) пропонує на 5 років продовжити термін дії антидемпінгового заходу щодо деяких видів сталевих труб, що імпортуються з України.

Наразі мито на обсадні труби, що ввозяться з України, становить 18,9%, нафтогазопровідні труби та гарячедеформовані труби загального призначення діаметром до 820 мм – 37,8% (за винятком труб “Інтерпайпу”), насосно-компресорні труби – 19,9% . Його було продовжено до лютого 2022 року після закінчення дії 5-річного мита у червні 2021 року.

Ініціаторами повторного антидемпінгового розслідування виступили заводи “Трубної металургійної компанії” (MOEX: TRMK), “Виксунський металургійний завод” ОМК, пропозиція також була підтримана казахстанською KSP Steel.

 

ua.interfax.com.ua