Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 15.06.2021

Держава послідовно робить кроки назустріч інвесторам, – Олексій Любченко

Україна зацікавлена в посиленні державно-приватного партнерства та залученні інвестицій в економіку. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Олексій Любченко під час зустрічі з керівництвом голландської компанії Bontrup.

В зустрічі також взяли участь заступниця Міністра економіки Ірина Новікова, т.в.о. голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Костянтин Гура, голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергій Костюк.

Сторони обговорили пропозицію представників компанії Bontrup щодо реалізації інвестиційного енергопроекту на території Чорнобильської зони відчуження в межах реалізації концепції «зеленого» енергетичного переходу України. Компанія  Bontrup планує інвестувати в проект на першому етапі 50 млн євро з перспективою збільшення рівня інвестицій до 1,5 млрд євро. За оцінкою ініціаторів, реалізація проекту дозволить забезпечити робочими місцями близько 10 тисяч домогосподарств.

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Олексій Любченко зазначив, що вважає запропонований напрямок перспективним та наголосив на готовності держави сприяти інвесторам, забезпечуючи рівні конкурентні умови для всіх.

«Конкуренція, рівні умови – це головне, що має забезпечити держава. Все інше бізнес зробить самостійно. Сподіваємось, що вже найближчим часом буде реалізовано низку важливих для країни інвестиційних проектів і створено тисячі нових робочих місць», – сказав Олексій Любченко.

 

www.me.gov.ua