Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 17.05.2019

Державну податкову службу створено офіційно

В Україні завершили реєстрацію окремої юридичної особи для Державної податкової служби. Вона має замінити Державну фіскальну службу у частині відповідальності за податковий напрям.

Про це повідомила міністр фінансів України Оксана Маркарова, пише Нromadske.ua.

Згідно з повідомленням Маркарової, Державну податкову службу зареєстрували за адресою: Київ, Львівська площа, 8. Зазначимо, що наразі за цією адресою знаходиться центральний апарат Державної фіскальної служби України.

8 травня Кабінет міністрів України призначив Сергія Верланова новим головою Державної податкової служби. Сама служба ще не створена, функції податкової й надалі виконує ДФС. Водночас завершили створення ДПС планують на початку липня 2019 року.

Нагадаємо, що 23 квітня завершився конкурс на голову Державної податкової служби України. Його переміг заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

 

 

Джерело: Нromadske.ua