Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.06.2022

Держбюджет отримує 30% митних та 70% податкових надходжень від довоєнного рівня – Мінфін

Державний бюджет на сьогодні отримує 30% митних та 70% податкових надходжень від довоєнного рівня.

Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко під час зустрічі з компаніями Європейської Бізнес Асоціації, передає Укрінформ.

«Держбюджет України наразі скоригований відповідно до воєнного стану та скорочений до захищених видатків. Наразі видатки є відносно стабільними – перш за все, на сферу безпеки та оборони, соціальний захист, освіту та медицину», – йдеться у повідомленні.

За словами міністра, станом на сьогодні митниця забезпечує близько 30% від довоєнних надходжень – у травні це було 9,5 млрд, у квітні 8 млрд та 7 млрд у березні.

Водночас Державна податкова служба забезпечує близько 70% від довоєнних надходжень.

Марченко додав, що покриваються видатки держави, перш за все, за рахунок податкових платежів, а також за кошти міжнародних партнерів, які спрямовуються на соціально-гуманітарні потреби, та військові облігації.

Як повідомлялося, Верховна Рада повернула сплату митних платежів для фізичних осіб під час ввезення транспортних засобів та ПДВ на імпорт товарів.

 

www.ukrinform.ua