Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 16.11.2020

Держенергоефективності: «Чиста» енергія – сталий розвиток та енергонезалежність громад і домогосподарств

На конференції «Екологічна адвокація бізнесу» заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко окреслив шляхи та вигоду використання відновлюваних джерел енергії у громадах і домогосподарствах.

«Обираючи відновлювані джерела енергії,  домогосподарства інвестують не лише у власну енергонезалежність, а й у свій добробут, сталий розвиток та екологію», – пояснив Юрій Шафаренко.

Юрій Шафаренко зауважив, що Держенергоефективності продовжує інформаційну кампанію «Чиста енергія для Вашої родини», ціль якої – надати населенню якомога більше інформації про користь відновлюваних джерел енергії у побуті. У рамках кампанії за підтримки ЄС розроблено та поширено брошури і соціальну рекламу.

Наприклад, в Україні вже більше 27 тис. родин встановили домашні сонячні електростанції (СЕСд), завдяки чому самостійно генерують електроенергію та заощаджують на платіжках. Загальна потужність цих СЕСд – понад 700 МВт. Сукупний обсяг інвестицій склав більше 500 млн євро.

Окрім СЕС, для домогосподарств є такі технології, як:

геліоколектори – для нагріву води;

твердопаливні котли або теплові насоси  – для опалення;

вітроелектростанції – для генерації електроенергії.

«Для нас важливо, щоб українські родини знали про сучасні рішення для власного енергозабезпечення. Це стосується і цілих громад. Тільки уявіть, кошти за кожну гігакалорію теплової енергії, вироблену з імпортованого газу, – це інвестиції в іншу країну, а кошти за кожну гігакалорію теплової енергії з біомаси працюють на нашу економіку», – пояснив Юрій Шафаренко.

В Україні загальний потенціал заміщення імпортованого газу біоенергетичними ресурсами сягає 37 млрд куб. м. Менше його половини – цілком достатньо, щоб відмовитися від імпорту газу, який у 2019 р. склав 14 млрд куб. м газу. Для розвитку біоенергетики вже напрацьовано цілу низку законопроектів.

Джерело: Урядовий портал.