Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

 • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
 • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
 • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 10.11.2020

Держенергоефективності ініціювало обговорення законопроекту щодо енергетичної утилізації відходів

Держенергоефективності підготувало законодавчі зміни щодо створення умов для стимулювання енергетичної утилізації відходів та використання відновлювального палива з відходів.

З цього приводу Агентство організувало онлайн-обговорення законопроекту із представниками Міненерго, Міндовкілля, Мінрегіону та стейкхолдерами.

Представляючи ініціативу, т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура пояснив, що сьогодні в країні – близько 12 млн тонн відходів. Проблема їхнього накопичення потребує нагальних рішень та сучасних світових підходів, а саме – виробництва енергії з відходів та заміщення в еквіваленті до 1 млрд му рік.

Як свідчить статистика, в Україні 93% відходів вивозиться на полігони. Натомість у Швеції 99% сміття відсортовується, з яких половина спрямовується на енергетичну утилізацію.

«Тому наше завдання – створити врешті-решт сприятливі умови для виробництва енергії із твердих побутових відходів та інвестування у такі проекти. Для цього потрібно прозоре і зрозуміле законодавство», – повідомив Костянтин Гура.

Тож, розробленим законопроектом передбачається:

 • закріплення на законодавчому рівні визначення відновлювального палива, як альтернативного виду палива та альтернативного джерела енергії;
 • встановлення екологічних вимог до використання такого палива;
 • стимулювання ринку енергетичної утилізації.
 • У якості інструментів підтримки розглядаються:
 • тариф на теплову енергію на рівні 90% від середньозваженого з газу;
 • викуп теплової енергії в повному обсязі для потреб населення та бюджетних установ без конкурентних засад;
 • довгострокові прямі договори на постачання теплової енергії для бюджетних установ;
 • можливості участі в «зелених» аукціонах на електроенергію тощо.

У результаті розвитку сфери енергетичної утилізації твердих побутових відходів очікується:

 • зменшення захоронення твердих побутових відходів, покращення екології;
 • заміщення викопних видів палива;
 • розвиток ринку переробки твердих побутових відходів;
 • створення нових робочих місць.

Обговорюючи законопроект, учасники наради звернули особливу увагу на питання термінології, екологічну складову подібних проектів, відповідність такого палива стандартам ЄС, різні шляхи стимулювання цього ринку тощо.

За підсумками засідання буде опрацьовано усі озвучені та представлені пропозиції та зауваження для удосконалення законопроекту.

Джерело: Урядовий портал.