Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 04.12.2020

Держенергоефективності окреслило перспективи співпраці України та Греції у напрямку низьковуглецевого розвитку

Енергоефективність та «зелена» енергетика можуть бути площиною для розвитку взаємовигідної співпраці України та Греції. Про це повідомив Костянтин Гура, т.в.о. Голови Держенергоефективності, під час онлайн-бізнес-конференції «Нові перспективи співробітництва: Україна – Греція».

«У світі зростає тенденція щодо сталого розвитку та декарбонізації з метою покращення якості життя людей та запобігання змінам клімату. Ці напрями – у фокусі уваги й України. Ми вже готуємося до Європейського зеленого курсу і відкриті до співпраці з країнами ЄС», – повідомив Костянтин Гура.

Держенергоефективності разом із Міненерго продовжує працювати над створенням сприятливих умов, стимулів та фінансових інструментів для зменшення енергоємності економіки. Серед них – нова 5-річна цільова програма з енергоефективності для різних секторів економіки, ініціативи для активізації біоенергетики, відновлення енергосервісу, запуску Фонду декарбонізації, розвитку малої генерації з відновлюваних джерел та багато іншого.

«Для інвесторів продовжує діяти розроблена Агентством із партнерами Інвестиційна карта –UAMAP. Цей відкритий веб-ресурс акумулює та демонструє численні потенційні проекти, які плануються в регіонах та потребують фінансування на загальну суму майже 5 млрд євро», – зауважив К.Гура.

Костянтин Гура переконаний, що реалізація великого потенціалу у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики сприятиме підвищенню конкурентоспроможності економіки та добробуту населення обох країн.

Довідково

Онлайн-захід організовано Торгово-промисловою палатою України у співпраці з Посольством України в Грецькій Республіці, Торговою палатою Афін та іншими партнерськими організаціями.

Конференція відбулася за участю українських і грецьких дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Греції.