Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 30.03.2021

Держгеонадр анулювала спецдозволи на видобуток надр 19 компаніям: список

Рішення прийнято відповідно до введеного президентом країни рішення Ради національної безпеки та оборони.

Державна служба геології та надр України анулювала спеціальні дозволи на надрокористування 19 компаніям, що займаються розробкою нафтогазових площ.

Про це повідомила прес-служба відомства з посиланням на відповідний наказ.

Відзначається, що таке рішення прийнято відповідно до введеного президентом країни рішення Ради національної безпеки та оборони.

Зокрема, рішення поширюється на компанії “Гео Коннект”, “Еджейнмакро”, “Глобал Гео Інвест”, “Транс Сет Гео”, “Еко Газ Альянс”, “Епівал Енерджі”, “ГеоПост”, “Юноліт Ойл”, “Профі Нафта”, “ГеоТаргент”, “Надра Прайд”, “Бест Гео Тех”, “Гео Стенс”, “Надра Вест Груп”, “Гео Форс Ойл”, “Бест Ойл Компані”, “Надрапростір”, “Гео Вертикаль”, “Інфо Гео тренд”.

“Увага РНБО до сфери надрокористування не випадкова, адже ця галузь є однією з ключових у національній економіці та провідною в наповненні державного бюджету”, – цитує прес-служба голову Держгеонадр Романа Опімаха.

УНІАН