Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 28.03.2023

Держрибагентство завершує підготовку державних меліоративних систем до вегетаційного періоду 2023 року

Водогосподарськими організаціями Держрибагентства завершується підготовка державних меліоративних систем до вегетаційного періоду 2023 року.

Для забезпечення якісного зрошення сільськогосподарських культур на водогосподарських об’єктах завершується виконання робіт з ремонту насосно-силового обладнання, гідротехнічних споруд, очищення каналів від мулу, бетонні та доглядові роботи тощо.

На міжгосподарських зрошувальних системах вже підготовлено: 332 км трубопроводів (98 % від плану), 285 км каналів (94 % від плану), 118 насосних станцій (89 % від плану), 432 насосних агрегати (відремонтовано 96 % від плану), 310 гідротехнічних споруд (100 % від плану).

Також водогосподарниками активно ведеться кампанія з укладання договорів з сільгосптоваровиробниками на надання послуг з подачі води на зрошення.

На міжгосподарських осушувальних системах ведуться роботи з підготовки насосних станцій, ремонту насосно-силових агрегатів та гідротехнічних споруд, вирубки від чагарникової рослинності, обкошування укосів та берм каналів і дамб тощо. Наразі вже здійснено підготовку на площі понад 140 тис. га, зокрема підготовлено 76 державних насосних станцій (98 % від плану), 973 км каналів (87 % від плану).

Так, наприклад, для успішного проведення поливного сезону 2023 року працівниками Ізмаїльського управління водного господарства розпочато випробування міжгосподарської мережі – роботи насосних станцій, трубопроводів, агрегатів, засувок, тощо.

Символічно, у Всесвітній день води 22 березня, розпочато пробне заповнення Суворовської зрошувальної системи водою. Пропонуємо вашій увазі відеоматеріал, який демонструє заповнення басейну на насосній станції Суворовської зрошувальної системи, яка подає воду на Банівську зрошувальну систему Болградського міжрайонного управління водного господарства.

Agravery.com