Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 27.10.2015

Держзовнішінформ ініціює проведення Українсько-Канадського форуму

Держзовнішінформ ініціює об’єднання зусиль профільних державних відомств, національних експортерів та зарубіжних колег для проведення Українсько-Канадського форуму про перспективи зони вільної торгівлі між нашими країнами. Цю пропозицію Юрій Лазоренко, в.о. директора ДЗІ, озвучив на конференції "Україна-Канада – погляд у майбутнє: зона вільної торгівлі", яка відбулась 26 жовтня 2015 року.

Проведення Українсько-Канадського форуму передбачається на початку березня 2016 року в Торонто паралельно з міжнародним форумом гірняків та старателів Канади PDAC, де цього року Держзовнішінформ організовує Український національний стенд.

Головною метою проведення Українсько-Канадського форуму в Торонто повинно стати започаткування діалогу лідерів бізнесу з представниками влади іншої країни, зростання довіри канадців до України через особисті контакти, спільна побудова учасниками форуму ефективної взаємодії на підставі нової реальності, яку створює зона вільної торгівлі, в тому числі вихід українських компаній на ринок США через кооперацію з канадськими фірмами. Плануються B2B-переговори та безпосереднє ознайомлення ділових кіл з можливостями розвитку їх бізнесу в країні-партнері.

Свою зацікавленість вже висловили учасники заходу Володимир Левандовський, представник експортного відділу ВТ «Росава», Тарас Паславський, директор з міжнародних відносин Providence Gрoup, член асоціації аерокосмічних підприємств Канади (AIAC). Пропозиція також знайшла підтримку у Емми Турос, виконавчого директора канадсько-української торгової палати, Андрія Шевченко, надзвичайного і Повноважного Посла України в Канаді, Клінта Мартіна, керівника комерційного відділу Посольства Канади в Україні.

«Ми впевнені, що саме об’єднання зусиль органів влади обох країн, найбільших бізнес-асоціацій та спеціалізованих підприємств в сфері зовнішньоекономічної діяльності дозволить провести Українсько-Канадський форум на найвищому рівні з реальними позитивними результатами для економік наших країн. Зі свого боку, ми готові стати координатором на цьому етапі підготовки заходу», – зазначив в.о. директора ДП «Держзовнішінформ» Юрій Лазоренко.