Обери досвід - захисти бізнес!
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 27.06.2019

 «Держзовнішінформ» отримало сертифікат міжнародного стандарту  ISO

Державне підприємство «Держзовнішінформ» отримало сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015 Системи управління якістю за вимогами ISO 9001:2015, IDT, що відповідає сферам послуг щодо дослідження ринків та визначання громадської думки; консультаційних послуг щодо керування підприємствами; інформаційних послуг тощо. Про це інформує прес-служба ДП “Держзовнішінформ”.

Сертифікація ISO означає гарантію високої якості роботи підприємства, що відповідає вимогам міжнародної стандартизації. Наявність діючого на підприємстві сертифікату дає впевненість у надійності та компетентності менеджменту компанії. Ці загальноприйняті стандарти визначають методологію та норми, згідно яких мають надаватися послуги у зазначених сферах. Саме завдяки стандартизації споживач може бути впевнений у належній якості отриманих послуг.

Довідка.

Міжнародна неурядова організація ISO була заснована ще в 1947 році для розробки і прийняття міжнародних стандартів. ІСО користується авторитетом як неупереджена, чесна і високопрофесійна організація. У технічній діяльності організації зайняті десятки тисяч експертів з різних країн і галузей. Крім стандартизації ІСО бере участь у вирішенні питань сертифікації.

 

Стандарти ISO

Організацією встановлено більше 15 тисяч міжнародних стандартів, що забезпечують сумісність виробничих процесів і технологій. Стандарти ISO сьогодні є уніфікованим механізмом для оцінки якості виробництва та управління у світовому співтоваристві. Вони застосовуються у всіх традиційних галузях, починаючи від сільського господарства і будівництва, виробництва побутових товарів і найскладнішого медичного обладнання, до новітніх напрямків інформаційних технологій.

Необхідність розробки стандартів ISO диктує ринок. Вони сприяють прогресу бізнесу, розвитку споживчого сектора та економіки в цілому, Найбільш відомі і визнані у світі стандарти ISO 9000 – стандарт управління якістю та ISO 14000 – стандарт управління безпекою навколишнього середовища.