Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 16.03.2022

Для України вже зарезервували $300 мільярдів російських грошей – Устенко

Для України вже зарезервовано $300 млрд коштів Центробанку рф, що є на рахунках за межами росії.

Про це заявив радник Президента Олег Устенко під час телемарафону, передає Укрінформ.

“У попередньому році ми з вами заробили майже 200 млрд доларів нашого валового внутрішнього продукту — це 2,5 року життя країни. Але є 300 млрд доларів, які вже зарезервовані для нас, — це кошти від Центрального банку росії, які перебувають на рахунках за межами росії і які будуть надходити до нас. Це кошти, які додатково надходитимуть у фонд, які будуть надходити від заарештованого майна російської так званої еліти.., яке далі буде продаватися на ринку”, — сказав Устенко.

За його словами, схеми продажу вже розробляються.

“Щодо частини цього майна будуть випущені так звані боргові зобов’язання, бонди… Наприклад, якщо ідеться про футбольний клуб, відомий у Англії, права на який заарештовані, то можна його зараз не продавати. Можна випустити цінні папери, бонди — придбати їх, а вже потім продати цей клуб і повернути кошти бондами. Але кошти від проданих бондів зайдуть у фонд, який формується для відновлення України”, — зауважив радник Президента.

Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що згідно з попередніми розрахунками, на відновлення України після війни з росією знадобиться $565 млрд.