Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 19.11.2020

Дмитро Кулеба: Настав час відкрити нову сторінку відносин України та Бразилії

18 листопада Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів відеоконференцію з главою МЗС Бразилії Ернесто Араужо.

Дмитро Кулеба виступив за активізацію українсько-бразильських відносин: “Час відкрити нову сторінку у наших відносинах. Україна та Бразилія поєднані давніми історичними зв’язками, заснованими на дружбі та повазі. Нині Україна прагне повною мірою реалізувати численні можливості активізації українсько-бразильських відносин в сферах торгівлі, інвестицій, освіти, культури та інновацій”.

Міністри відзначили важливість здійснення наступного року візиту президента Бразилії в Україну та домовились про активну співпрацю задля змістовної підготовки візиту

За словами Дмитра Кулеби, Україна особливо зацікавлена у збільшенні обсягів двосторонньої торгівлі: “Бразилія залишається найбільшим торговельним партнером України в Південній Америці. Водночас номенклатуру експорту та імпорту можна значно розширити”.

Міністр запропонував провести найближчим часом українсько-бразильський бізнес-форум для взаємної презентації торговельних та інвестиційних можливостей та подальшого налагодження прямих контактів між бізнесами.

Дмитро Кулеба також поінформував Ернесто Араужо про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України та українську ініціативу зі створення Кримської платформи, майданчика з координації міжнародних зусиль з деокупації Криму та протидії грубим порушенням прав людини в тимчасово окупованому Криму.

Окремою темою розмови стала боротьба з дезінформацією. Український Міністр розповів про ініціативу Президента України відкрити у Києві штаб-квартиру міжнародного офісу, який опікуватиметься проблематикою протидії дезінформації та фейковим новинам.

Глава МЗС України особливо підкреслив неоціненний внесок української громади в Бразилії у розбудову українсько-бразильських відносин.

Співрозмовники домовилися провести низку заходів у рамках відзначення наступного року 130-ліття української імміграції до Бразилії.

Джерело: Урядовий портал.