Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 26.02.2020

Дніпровський завод розробив еко-пакети з кукурудзяного крохмалю

Дніпровський завод “Новіс” розробив і сертифікував пакети з кукурудзяного крохмалю, які розкладаються за 90 днів.

Нова розробка на 100% біорозкладана і компостується у домашніх умовах, пише “Агробізнес Сьогодні” із посиланням на Мост.Днепр.

“Зазвичай складаючи залишки їжі у поліетиленовий пакет, не замислюємося, що консервуємо їх на століття. Наші ж пакети розпадаються на біологічні речовини і можуть використовуватися як добрива”, – розповідає екологічний експерт, директор заводу “Новіс” Андрій Береза.

Три роки тому, після відвідування всесвітньої виставки у Дюссельдорфі, на підприємстві поставили за мету випустити пакет на основі кукурудзяного або картопляного крохмалю з основним критерієм – щоб розкладався в звичайних умовах приватного домогосподарства без використання промислового компостера, розповідає він.

“В кінці 2019 року ми виготовили пакет з кукурудзяного крохмалю і вже пройшли сертифікацію за стандартом “OK compost HOME”. Дніпровський завод “Новіс” почав першим в Україні виробляти пакети за вищезгаданим стандартом”, – розповідає Андрій Береза.

Наразі крохмальні пакети тестують кілька торгових мереж.