Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.06.2022

До кінця року промисловий молочний сектор може втратити 70-100 тис. корів

За три місяці війни молочнотоварні ферми втратили понад 50 тис. голів корів.

Такі цифри, що базуються на підрахунках Асоціації виробників молока, озвучила її генеральна директорка Ганна Лавренюк.

«За оптимістичним сценарієм, до кінця року промисловий молочний сектор може втратити 70 тис. корів, за песимістичним – понад 100 тис. – залежно від ситуації на фронті і деокупації територій», – зазначила вона.

Сільськогосподарські підприємства на прифронтових та окупованих територіях скоротили надої на понад 50%. Це пов’язано з неможливістю доставки кормових інгредієнтів, втратою кормів через обстріли, неможливістю збуту молока.

У регіонах із відносно стабільною і безпечною ситуацією на початку війни також суттєво просіли надої молока через руйнування ланцюгів поставок, браком кормів. Проте досить швидко молочарі заходу і центру країни зуміли повернулись до довоєнного рівня, хоча інвестиційну активність призупинили. На думку Ганни Лавренюк, поставки на перероблення від промислових ферм цьогоріч будуть на рівні 2 млн тонн (для порівняння – 2,48 млн тонн у 2021 році).

Загалом близько 800 промислових молочнотоварних ферм постраждали від війни, наголосила вона. Такі господарства потребують дуже суттєвої підтримки, у них майже не залишилося ресурсів для відновлення.

Як повідомлялося, орієнтовно внаслідок агресії рф загинуло 92 тис. голів ВРХ.

 

agrotimes.ua