Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 18.10.2023

До парламенту Канади внесено законопроєкт про ратифікацію ЗСТ з Україною

До Палати громад канадського парламенту внесено законопроєкт про ратифікацію оновленої Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною. Про це в Оттаві заявила міністр міжнародної торгівлі Канади Мері Енджі, повідомляє Укрінформ.

“Модернізована угода знаменує важливу віху у канадсько-українських відносинах, сприяючи кращій співпраці наших підприємців та спроможності підтримувати економічну відбудову України, водночас забезпечуючи переваги й для канадців вдома”, – сказала Енджі.

Вона додала, що наступного року має намір організувати робочу подорож канадських підприємців до України “для утворення контактів й підтримки відбудови України”. “Я з нетерпінням очікую на співпрацю із усіма членами парламенту й сенаторами задля швидкого ухвалення законодавства, аби модернізована Угода про вільну торгівлю набула чинності в Канаді”, – зазначила міністр.

Як повідомлялося, Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набула чинності першого серпня 2017-го року й дозволила взаємно скасувати або знизити імпортні мита на більшість товарних позицій. У вересні цього року під час візиту до Оттави Президент Володимир Зеленський разом із Прем’єр-міністром Джастіном Трюдо підписав оновлену угоду, яка тепер покриває також торгівлю послугами, а не лише товарами, інвестиції, телекомунікації й інші перспективні сфери.

За підсумками 2021-го року товарообіг між Канадою та Україною досяг рекордного рівня, наблизившись до 350 млн дол. США. Минулого року він трохи знизився через фактори, переважно пов’язані із початком російського вторгнення.

 

minprom.ua