Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 21.06.2022

Доходи держбюджету у першому кварталі перевиконані на 11%

У першому кварталі 2022 року доходи державного бюджету перевиконані на 11% за рахунок дострокової сплати дивідендів, однак подальше виконання кошторису країни залежатиме від підтримки міжнародних фінансових організацій і країн-партнерів.

Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу палати.

“За підсумками першого кварталу є і позитив. Так, доходи загального фонду державного бюджету перевиконані на 28,6 млрд грн, або 11%. Цього вдалося досягнути за рахунок дострокового перерахування до держбюджету 32,5 млрд грн дивідендів від суб’єктів господарювання державного сектору економіки та державних банків і надходження 18,8 млрд грн коштів від НБУ”, – сказав Пацкан.

Водночас він підкреслив, що виконання цьогорічного державного бюджету залежатиме насамперед від подальшої підтримки міжнародних фінансових організацій і країн-партнерів.

Зазначається, що у першому кварталі до держбюджету надійшло 3,6 млрд грн грантів від ЄС, урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ. Частка цих надходжень становила 0,8% усіх ресурсів загального фонду державного бюджету.

Крім того, в березні Кабінет Міністрів ухвалив рішення про скорочення видатків і обсягів кредитування на 2022 рік за бюджетними програмами головних розпорядників на суму 91 млрд грн та спрямував вивільнені кошти до резервного фонду держбюджету на підвищення обороноспроможності.

У січні-березні Кабмін виділив із резервного фонду держбюджету 94 млрд грн, із них у березні – 72,3 млрд грн, для забезпечення захисту держави і надання матеріальної допомоги окремим категоріям громадян в умовах воєнного стану.

Як повідомлялося, Україна потребує щомісячно додатково близько 5 мільярдів доларів на період 3-4 місяців для закриття поточних потреб. Ця сума верифікована міжнародними партнерами.

 

www.ukrinform.ua