Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 09.06.2022

Доходи держбюджету у травні лише на 30% покрили видатки

За даними Міністерства фінансів, щомісячний дефіцит державного бюджету України сягає 5 млрд доларів.

Видатки державного бюджету у травні становили 250 млрд грн, а доходи від податкової та митниці – лише 83 млрд грн (33% від видатків).

Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко під час виступу на Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики.

“Доходи держбюджету у травні становили від митниці та податкової 83 млрд грн, також отримали міжнародну грантову допомогу у розмірі 18,3 млрд грн. Фактичні видатки за травень становили 250 млрд грн”, – підкреслив Марченко.

Як повідомляв УНІАН, за даними Міністерства фінансів, щомісячний дефіцит державного бюджету України сягає 5 млрд доларів.

На тлі повномасштабного військового вторгнення Росії Україна завершила квітень 2022 року з дефіцитом бюджету в 125 млрд грн. При цьому надходження від податкової та митниці склали 53 млрд грн, що перевищило очікування, а на травень заплановано 57 млрд грн надходжень.

В уряді планують щомісячний дефіцит погашати завдяки міжнародним грантам і кредитам.

 

www.unian.ua