Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Бізнес-плани для перспективного та стабільного бізнесу.               14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

Вітаємо вас, шановні Клієнти та Партнери ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»!

Доводимо до вашого відома, що Підприємство, незважаючи на воєнні реалії сьогодення, робить усе можливе для виконання своїх статутних завдань та надання послуг.

Експерти Підприємства готові забезпечити надання усього спектру послуг за напрямками діяльності Підприємства з урахуванням технічних можливостей його роботи у дистанційному форматі.

Ви можете оформити замовлення одним із зручних для вас способів:

  • заповнити заявку на сайті Підприємства https://dzi.gov.ua;
  • надіслати заявку у довільній формі у месенджер Telegram Підприємства за номерами: (067) 474-73-52;
  • отримати онлайн допомогу від співробітника Підприємства щодо оформлення замовлення за номерами: 0 800 30-50-74 (безкоштовно з мобільного) або (044) 390-50-74.

Відновлюймо економіку України разом!

Щиро вдячні вам за продовження співпраці!

З повагою –

Адміністрація  ДП «ДЕРЖЗОВНІШІНФОРМ»

Опубліковано 24.11.2021

Донеччина та Луганщина мають великий туристичний потенціал, проте він поки що нереалізований повною мірою – голова Держтуризму

Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів вважає, що Донецька та Луганська області мають великий туристичний потенціал, проте він поки що нереалізований повною мірою.

“Я приємно вражена. Мені дуже хочеться, щоб ми відкрили регіон для більшої кількості українців. Наразі треба думати, як це зробити на наступний рік, на початок осіннього сезону, коли люди активно мандрують. У людей є велике бажання розвивати туризм. Це те, що надихає допомагати”, – зазначила Олеськів, повідомляє прес-служба Держтуризму в соцмережі Facebook.

Серед перспективних об’єктів Донбасу у Держтуризмі відзначають Віллу Протце, Старокраматорський машинобудівний завод, домну колишнього Краматорського металургійного заводу, Крейдяні скелі Краматорського регіонального ландшафтного парку, а також архітектуру бельгійського спадку у Лисичанську Луганської області та два кінних заводи Біловодська.

 

ua.interfax.com.ua