Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 20.04.2021

Дорожники розпочали капремонт траси Н-07 на Чернігівщині

Підрядник ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Автострада” приступив до капітального ремонту автомобільної дороги Н-07 в Чернігівській області на межі з Сумською областю.

Як повідомило Державне агентство автомобільних доріг України (“Укравтодор“) на своїй сторінці у Facebook, “Автострада” на 3-кілометровій ділянці автодороги Київ – Суми – Юнаківка вже поклала вирівнювальний шар нового покриття. Після цього укладатимуть верхній із щебенево-мастичного асфальтобетону.

Агентство зазначає, що поступово планується оновити всю ділянку траси на території області – 143 км. На весь ремонт уже є проектно-кошторисна документація і було оголошено тендери. Частина об’єктів уже в роботі.

Нині на капітальному ремонті траси Н-07, окрім “Автостради”, задіяні такі підрядні організації, як ТОВ “ШБУ-77”, ТОВ “ДС Пром Груп”. На мостах працює ТОВ “Синергія-Міст”.

 

ua.interfax.com.ua