Опубліковано 16.10.2015

ДП “Держзовнішінформ” долучилось до «Українського клубу аграрного бізнесу»

 

ДП «Держзовнішінформ» приєднався до роботи Українського клубу аграрного бізнесу» (УКАБ) в якості члена цього об'єднання. Головним завданням своєї роботи в організації підприємство вбачає у експертній та інформаційній підтримці аграрієв-експортерів.

Діяльність УКАБ сприяє ефективному веденню бізнесу в АПК України і охоплює практично всі його процеси, починаючи із залучення інвестицій та закінчуючи глобальними завданнями підвищення ефективності роботи аграрних компаній і розробкою пропозицій з удосконалення аграрної політики.

«Членство в УКАБ відкриває для ДЗІ додаткові перспективи у побудові та налагодженні ефективних взаємовідносин з провідніми агропромисловими компаніями-експортерами, адже зараз агропромисловий комплекс стає локомотивом експортного напрямку української економіки. Галузеві дослідження наших відповідних відділів будуть корисні в системної роботі УКАБ з удосконалення роботи аграрної галузі», – зазначив в.о. директора ДП «Держзовнішінформ» Юрій Лазоренко.

«Членами «Українського клубу аграрного бізнесу» стає все більше компаній різного спрямування: і ресурсні, і агровиробники, інформаційно-аналітичні центри. Усі вони різні, але об’єднанні однією ідеєю – працювати на благо нашої країни. Тому УКАБ, зі свого боку, докладатиме усіх зусиль, щоб сприяти та допомагати нашій спільній справі – розвивати аграрну галузь України», зазначив генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Висоцький. 

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) була заснована у 2007 році для захисту економічних і професійних інтересів гравців аграрного бізнесу України. УКАБ є унікальною платформою в Україні для налагодження ділових контактів між лідерами агробізнесу, підвищення ефективності їх роботи та налагодження діалогу з органами державної влади. УКАБ активно сприяє українським виробникам у встановленні та підтримці міжнародних ділових зв’язків. До складу Асоціації входять найбільші виробники та переробники сільськогосподарської продукції України.

ДП «Держзовнішінформ» – провідний інформаційно-аналітичний та експертний центр, що знаходиться у сфері управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (заснований в 1996 р.). Компанія надає повний спектр інформаційних, аналітичних, дослідницьких та експертних послуг: експертизу зовнішньоекономічних контрактів, дослідження ринків, випуск інформаційно-аналітичних продуктів.

Поставити запитання