Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 04.02.2016

ДП «Держзовнішінформ» поділилося досвідом в галузі контролю за трансфертним ціноутворенням

Начальник управління галузевих досліджень ДП «Держзовнішінформ» Олег Мельник виступив з доповіддю про практичні можливості досліджень ДЗІ в сфері трансфертного ціноутворення на Education Workshop від Європейської Бізнес Асоціації 29 січня 2016 року.

Олег Петрович детально зупинився на практичному досвіді підприємства у визначенні діапазону цін за методом порівняння неконтрольованої ціни з урахуванням особливостей регулювання трансфертного ціноутворення та оподаткування кінцевих бенефіціарів в Україні. Він також підкреслив, що ДП «Держзовнішінформ» є джерелом інформації про ринкові ціни, який використовується при контролі за трансферним ціноутворенням.

Education Workshop з трансфертного ціноутворення був проведений спільно з юридичною фірмою Law Offices of OMP і BvD. Слухачі отримали останню актуальну інформацію та поради з правильного дотримання податкового законодавства, а також планування господарської діяльності, виходячи з поточних вимог і очікуваних змін.