Опубліковано 20.05.2015

ДП «Держзовнішінформ» посилить інформаційно-аналітичне забезпечення МЕРТ

ДП «Держзовнішінформ» посилить інформаційно-аналітичне забезпечення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Домовленість про це була досягнута в ході робочої зустрічі начальником управління розвитку промисловості департаменту управління держвласністю МЕРТ Олександром Задорожним з експертами підприємства.

Під час зустрічі Олександр Задорожний ознайомився з роботою підприємства та провідних галузевих експертів. Також представнику міністерства передали для вивчення періодичні продукти, що випускаються ДП «Держзовнішінформ» – «Товарний монітор. Торговий баланс», «Товарний монітор Україна», «Огляд цін українського та світового товарних ринків», «Товарний монітор.Металургія».
Обговорювалася також співпраця міністерства та ДП «Держзовнішінформ» з галузевими асоціаціями.
Олександр Задорожний висловив зацікавленість в отриманні міністерством системної інформації по ринках хімії, деревообробки та машинобудування. Саме ці галузі представляють недооцінений експортний потенціал. Була досягнута домовленість про те, що ДП «Держзовнішінформ» буде надавати управлінню розвитку промисловості відповідні інформаційно-аналітичні матеріали.

Поставити запитання