Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою

14 червня 2021 року підписано меморандум про співробітництво між ДП “Держзовнішінформ” та Держмитслужбою
Опубліковано 06.10.2015

ДП «Держзовнішінформ» розпочинає серію виїзних корпоративних тренінгів

Минулого тижня відбувся перший виїзний корпоративний тренінг командної взаємодії, який був проведений на території національного ландшафтного парку Трахтемирів, розташованого на Придніпровській височині, на півострові, утвореному крутим вигином Дніпра. Провів тренінг відомий в Україні, психолог і мандрівник Ігор Титаренко.

Програма тренінгу-практикуму була направленна на підвищення комунікативних компетенцій співробітників, нівелювання комунікативних бар'єрів при взаємодії між відділами підприємства та розвиток комунікативних навичок спілкування з клієнтами.

Очікуваним результатом тренінгу стане переведення спільних зусиль співробітників ДЗІ на більш високий рівень досягнення результатів, розкриє внутрішній потенціал і посприяє виявленню внутрішніх обмежень, які інколи викликають неузгодженість дій між співробітниками. Спільний захід був також направлений на розвиток особистісних якостей співробітників – стресостійкості, адаптації до змін, відповідальності.

Протягом найближчих трьох місяців планується проведення ще трьох подібних заходів, в яких візьмуть участь  всі співробітники підприємства.