Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.

Шановні клієнти, з 1 грудня 2020 року, експертні висновки ДП “Держзовнішінформ” видаються лише на бланках суворої звітності.
Опубліковано 28.09.2015

ДП «Держзовнішінформ» розвиває експортну спроможність малого та середнього бізнесу

ДП «Держзовнішінформ» продовжує розпочату у  липні 2015 року серію безкоштовних освітніх семінарів  з підвищення експортної спроможності малого та середнього бізнесу для представників МСБ. 25 вересня 2015 року проведено черговий семінар-практикум «Електронні ресурси для виходу та роботи на європейських і міжнародних ринках».

Експерт «Держзовнішінформу»  Олег Мирошніченко продовжив знайомити представників компаній, зацікавлених у розвитку експортного напряму, з необхідними кроками у проведенні дослідження ринку, оцінки реального експортного потенціалу компанії, процедур реєстрації, правових аспектів.

Цього разу учасники заходу мали нагоду оцінити переваги використання електронних джерел для роботи на ринку Європейського Союзу: сайти організацій сприяння торгівлі, агенцій ЄС, бази європейських вимог до продукції та спеціалізованих органів, законодавчих актів, інструментів пошуку партнерів, участі у державних закупівлях, першоджерел інформації для проведення досліджень ринку тощо.

Особливістю цього семінару став ухил на практичні аспекти знаходження та використання інформації з першоджерел безпосередньо on-line впродовж практикуму. Ці навички дозволять українським компаніям бути на одному інформаційному рівні зі своїми закордонними конкурентами.

«Більше двох місяців Держзовнішінформ виступає як співорганізатор спільно з USAID та Міністерством економічного розвитку та торгівлі України циклу заходів  "Вихід на європейський та світові ринки: міфи і реалії" щодо експортної обізнаності серед представників малого та середнього бізнесу по всій Україні. Це наш внесок у масштабну загальнодержавну програму підтримки українського експортущо реалізується відповідно до урядової «Стратегії сталого розвитку України до 2020», – зазначив в.о. директора ДП «Держзовнішінформ» Юрій Лазоренко.

Крім того, «Держзовнішінформ» прийняв участь у реалізації проекту "Розвиток спроможності організацій із підтримки бізнесу надавати послуги щодо експорту до ЄС в рамках поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ЗВТ+) як частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС". Проект передбачає проведення освітніх семінарів  в регіональних ТПП. Зокрема, експерт «Держзовнішінформу»  Олег Мирошніченко став одним з лекторів семінару у Чернігові.

А 29 вересня  ДП «Держзовнішінінформ» спільно з Европейською Бізнес Асоціацією (ЕВА) організує лекцію "Основи екпорту на європейські та міжнародні ринки".

Відзначимо, що всі вищезгадані заходи проводяться в рамках реалізації плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку “Україна—2020” у 2015 році.