Великі ідеї для вашого бізнесу
вул. Загородня, 15
м. Київ, Україна, 03150
0 800 30-50-74
Опубліковано 12.07.2017

Державна іпотечна установа та ДП «Держзовнішінформ» підписали меморандум про співробітництво та взаємодію

6 липня  директор ДП «Держзовнішінформ» Богдан Дубас та Голова правління  Державної іпотечної установи Андрій Камуз підписали меморандум про співробітництво та взаємодію.

“Меморандум – базовий документ для початку нашої співпраці. Ми готові надавати весь спектр наших інформаційно-аналітичних послуг для успішної реалізації проектів Державної іпотечної установи”, – заявив Богдан Дубас.

“Державна  іпотечна установа розпочинає новий інвестиційний проект по забезпеченню доступним житлом громадян України на умовах фінансового лізингу або іпотечного кредитування. Проект передбачає отримання фінансування для будівництва та передачі на умовах фінансового лізингу або іпотечного кредитування близько 27,5 тис. квартир (одно-, двох-, та трикімнатних) загальною площею понад 1,3 млн. кв. метрів під пільгові відсотки на строк до 15 років. Нам потрібен незалежний моніторинг іпотечного ринку, інформація щодо забудовників на відповідність цін та якості. Ваша незалежна експертна думка допоможе нам у відборі. Тому, сподіваємось на плідну співпрацю”, – сказав Андрій Камуз.

Прес-служба «Держзовнішінформ»